sprawdzanie numerów telefonów z UK, jaki serwis ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, jaki serwis ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, jakie nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, lecz nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

kondziu

Posty: 1

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, wobec tego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że poniektóre osoby mnóstwo straciły z oszczędności.

NBA-dresy

Posty: 4

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, albowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, lecz w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy zł. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

21gregorek

Posty: 6

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Nikuś23

Posty: 10

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

figo

Posty: 3

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

Kitas

Posty: 2