[OFERTA] Adwokat w Kielcach rozwód - Zapraszamy!

[OFERTA] Adwokat w Kielcach rozwód - Zapraszamy!Adwokat Radosław Krakowiak świadczy usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego i rodzinnego. Dodatkowo udziela firmą comiesięcznych porad prawnych. Doskonale wiemy, iż poniektórzy kontrahenci nie dotrzymują terminów płatności lub przystają na zapisach umownych.

W takich sytuacjach nasza kancelaria jest w stanie podjąć stosowne kroki, aby wyegzekwować właściwe pieniądze. Jesteśmy w stanie reprezentować naszych Klientów w sprawach karnych i cywilnych. Zdajemy sobie sprawę, iż rodzina jest najważniejsza, jednak poniektóre sytuacje zmuszają nas do podjęcia działań wniesienia pozwu o uzyskanie kontakty z dziećmi, obniżenie lub podwyższenie alimentów, czy też uzyskać ojcostwo. Mamy ogromne doświadczenie w wyżej wymienionych sprawach, staramy się wypełniać nasze obowiązki na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy dyspozycyjność i indywidualne podejście do każdego klienta. Kancelaria adwokacka Kielce zachęca osoby, które wymagają porad prawnych do kontaktu, a zarówno odwiedzenia naszej strony internetowej adwokatkrakowiak.pl.

Kleooo6

Posty: 1

 

Kobitka22

Posty: 2