Gdzie na urodziny w Poznaniu ?

Gdzie na urodziny w Poznaniu ?

Witam, mam pytanie do poznaniaków. Jakie muzeum w poznaniu należałoby odwiedzić z dzieckiem, tak żeby zainteresowało, dobrze byłoby chyba z jakimś wyśmienitym przewodnikiem.

Geo-Fort

Posty: 8

 
To musi być naprawdę niesamowite miejsce. Jeszcze nie byłam, a od samego czytania dreszcze mam na plecach:) Lubie taką oryginalną rozrywkę i wiecznie ze znajomymi odwiedzamy inne miejsca. Szkoda tylko, że to muzeum jest w Poznaniu, a gdzieś bliżej nas:( Będzie trzeba poczekać aż zrobi się troszkę cieplej i przyjemniej na takie wycieczki.

Pendrzeec

Posty: 17

 
Byliśmy, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem http://blubry6d.pl – muzeum z laserami, wrażeniami zmysłowymi, śniegiem, wiatrem i mnóstwem niespodzianek. Moja córcia chciała jeszcze raz zaraz po wyjściu:) z tego muzeum w poznaniu.

looque66

Posty: 15

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Dlatego z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Bardzo nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

Black_Riot

Posty: 19

 
Jak na atrakcje w naszym Poznaniu to super sprawa. Można pójść z dzieciakami i przeżyć naprawdę super chwile pełne emocji i wrażeń. Takich muzeów winno być zdecydowanie więcej. Mnie niezwykle się podobało, a dzieciom to już w ogóle. Podobne muzeum jest chyba tylko jeszcze jedno w Kołobrzegu.

Laleczk23

Posty: 12

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

grzes3345

Posty: 12